top of page

Adımları İzle ve Fark Yarat

Açıklamaları okumak için imlecini sayfada gezdir.

Çevreni Değiştirmeye Karar Ver:

Yaşadığın çevreden memnun değil misin? Sosyal eşitsizliklerle mücadele etmek mi istiyorsun? Doğru yerdesin. Değişim fikrinin elinden tut ve bizle ilk adımlarını atmaya  başla.

Eğitimin Öneminin Farkında Ol:

Biz bu platformu insanlara Türkçe, ücretsiz ve kaliteli eğitimler ulaştırmak için kurduk. Görmek istediğin değişimi kendinde başlat. Eğitimlerden yararlan, uzman konuşmacıların fikirlerine kulak kabart, canlı yayınlara katıl ve sorularını sor. 

Bilgi Paylaştıkça Artar:

Öğrendiklerin kendinle sınırlı kalmasın. Okuduklarını, gördüklerini ve düşündüklerini etrafınla paylaş. İster link at ister arkadaş ortamında bahset. Sosyal medyayı kendi lehine kullan. Çevreni iyileştirmek için attığın bu küçük adım bile kendini tebrik etmen gereken bir başarı. 

01

KARAR

02

EĞİTİM

03

PAYLAŞ

Topluluğa Katıl, Girişken Ol:

Pasif olma. İnsanlarla etkileşime gir. Bloglar sayfasından tutkulu olduğun konuların seni insanlarla tanıştırmasına izin ver. Canlı yayınları takip et, konuklarımızla yayın sonrası da iletişimde kal. Bu organizasyon yapı taşlarından olmak istersen bize başvur ve gönüllü ol. Toplumun etrafında nasıl değiştiğini izle. 

Bizi İlerlet:

Bloglarda kendi fikirlerini beyan et, yeni bloglar yarat. Bize gönüllü olup kendi projelerini tasarla. Önerilerini ve eleştirilerini bizimle paylaş. Bulduğun konukları bize yolla. Bizden tamamıyla alakasız kendi farkındalığını yarat. Bir kıvılcım bile yaratırsak amacımıza ulaşmış oluruz. Kıvılcımın sönmesine izin verme.

Umudunu Kaybetme:

Durumun ne kadar iç karartıcı olduğunun farkındayız. Umutsuzluğun rahatlığının da farkındayız ancak buna izin veremeyiz. Ne olursa olsun karşılık verecek gücü kendinde bul. Unutma, hemen bu ekranın arkasında, bir mail uzağındayız.

 

"Yaşıyorsak hala umut var demektir."
- Seneca

04

KATIL

05

İLERLET

06

UMUT

bottom of page